Interview met Daan

Kan je jezelf kort voorstellen en vertellen welke stage je hier volgt?

Mijn naam is Daan van Basten, ik ben 22 jaar oud en ik kom uit Vianen. Ik volg de studie AD Sales en Accountmanagement op de Hogeschool Utrecht. Ik loop sinds 4 september 2023 onder begeleiding stage bij Epurple op de sales afdeling.

Ik heb voor Epurple gekozen omdat er tijdens mijn sollicitatiegesprek werd aangegeven dat Epurple als 9+ organisatie veel bezig is met klantrelaties. Dit sprak mij erg aan omdat het het mij leuk leek om klanten te begeleiden tijdens hun vraagstuk.

Daarnaast was mijn gevoel gelijk goed bij Epurple en dat is voor mij erg belangrijk.

Wat vind je van de werksfeer?

Ik vind de werksfeer erg fijn. Iedereen kan met elkaar lachen en iedereen is eerlijk tegenover elkaar. Je weet dus wat je aan elkaar hebt. Dat vind ik belangrijk op een werk/stageplek, want daar begint de basis van een goed team.

Wat is tot nu toe het hoogtepunt van je stage?

Het hoogtepunt is voor mij toch wel dat ik zelf naar een gesprek mocht gaan samen met mijn collega en daarin ook de leiding mocht nemen. Ik vond het heel wat dat ik in zo’n korte periode dit al mocht doen. Het vertrouwen wat ik kreeg gaf me een boost. Het gesprek verliep ook hartstikke goed!

Hoe zie je de ervaringen, die je tot zover hebt opgedaan, in relatie met je toekomstige carrière?

Mijn stagebegeleider is erg ervaren in sales. Ik leer iedere dag dat ik stage loop bij Epurple wel wat nieuws. Dit is dan ook goed voor mijn ontwikkeling en hierdoor kan ik sneller groeien in de sales.

Bij Epurple werken we met verschillende clusterhoofden. Het clusterhoofd heeft een korte lijn naar de klant toe en zo ga je je contactpersoon niet alleen op zakelijk gebied leren kennen, maar ook op persoonlijk gebied. Hierdoor bouw je een vertrouwensband op met de klant en dat vind ik heel leuk om te doen. Bij Epurple wordt er dus professioneel omgegaan met klanten maar tegelijkertijd ook een persoonlijke band ontwikkelt. Dit vind ik een belangrijk proces om van te leren zodat ik deze vaardigheid mee kan nemen in mijn verdere carrière.

Hoe heeft deze stage tot nu toe bijgedragen aan je persoonlijke ontwikkeling?

Ik heb vaak moeite met plannen, zowel voor een schoolopdracht als in mijn privé leven. Ik heb er altijd al moeite mee gehad. Dus ik ben over het algemeen niet zo goed in plannen. De collega’s bij Epurple kunnen hiermee omgaan en ik word goed geholpen om mijn planning skills te verbeteren.

Welke informatie neem je mee voor je schoolopdrachten?

Laatst had ik een opdracht op school en dat ging over de klantrelaties. Daarin heb ik verteld over de klantinteractie van Epurple. De vaardigheid die ik heb opgedaan bij Epurple over klantcontact, kwam dus erg van pas.

Zou jij het ook leuk vinden om stage te lopen bij Epurple? Laat dan nu je gegevens achter en wie weet nodigen we je uit voor een gesprek!

Gerelateerde artikelen

Ook interessant voor jou

Meer berichten