Werken bij Epurple

Epurple groeit, daarom zijn wij altijd op zoek naar nieuw talent om ons team te versterken.

Beschikbare vacatures

Epurple groeit! Daarom breiden we graag al onze teams uit met nieuw Online Marketing talent. Ben jij die ├ęchte advertising specialist? Of duik je liever in de wereld van Social Media? We hebben op dit moment gave en een mooie plekken in ons team.

Epurple is een erkend leerbedrijf en is dan ook altijd op zoek naar enthousiaste studenten. Voor de periodes september tot en met januari en februari tot en met juni zoeken wij ieder schooljaar stagiaires voor de volgende posities:

Toe aan een nieuwe uitdaging, maar staat jouw droombaan of stage niet in dit rijtje? Voel je dan vrij om een open sollicitatie te versturen via het formulier onder aan deze pagina.

Nice to meet you!

Amber Velders

Marketing Assistente Voor het designen van allerlei uitingen kan je me altijd even contacten! 030 227 05 94 amber.velders@epurple.nl

Carolien Visser

Marketing Manager & Strateeg Vind je het leuk om eens te sparren waar de kansen voor jou liggen? Neem gerust contact op! 030 227 05 94 carolien.visser@epurple.nl

Naomi van Baal

Jr. Online Marketeer Ik vind het leuk om samen met jou te zoeken naar creatieve oplossingen voor jouw uitdagingen! 030 227 05 94 naomi.vanbaal@epurple.nl

Jop Verhagen

CTO Denk je dat bepaalde processen effici├źnter kunnen? Of wil je de nieuwste technologie inzetten voor jouw klus? Dan ben je bij mij aan het juiste adres. 030 227 05 94 jop.verhagen@epurple.nl

Mark Wessel

Operational Manager Ben je opzoek naar een leuke job of iemand die jouw online bedrijfsresultaten doet knallen? Ik maak graag kennis met je! 030 227 05 94 mark.wessel@epurple.nl

Treasure Romeo

Stagiaire Advertising Voor het maken van online marketing uitingen en campagnes kan je altijd bij mij terecht! 030 227 05 94 treasure.romeo@epurple.nl

Thijs Don

CEO & Partner Als bedrijfseconoom en gepassioneerd ondernemer ben ik steeds op zoek naar groei en innovatie, maar vooral ook in het plezier hebben in ondernemen. 030 227 05 94 thijs.don@epurple.nl

Quincy Janssen

Head of SEA Heb je vragen over Google of Bing Ads? Neem dan gerust contact met mij op en ik vertel je er graag meer over! 030 227 05 94 quincy.janssen@epurple.nl

Ryan Sprenkels

Stagiair Social Voor vragen over socials kun je altijd bij mij terecht! 030 227 05 94 ryan.sprenkels@epurple.nl

Mohamed Bahlaoui

Sr. SEO Specialist Je kan mij altijd contacten voor SEO en Google Analytics vraagstukken! 030 227 05 94 mohamed.bahlaoui@epurple.nl

Rebecca Poggenwisch

Head of SEO Op zoek naar een SEO strategie op maat? Ik help je graag! 030 227 05 94 rebecca.poggenwisch@epurple.nl